KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13966676
nr 1396 6676
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stadsmotiv. Olja på pannå, 18x34, yttermått inklusive ram: 32x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:26:53
100 kr
200 kr
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund